پایه

پاک کننده سیستم گردش اب

تجمع رسوب، لجن و سایر آلاینده ها در یک سیستم گردش آب می تواند منجر به کاهش انتقال حرارت، انسداد و ناکارآمدی شود .

یک پاک کننده سیستم گردش آب به حذف این رسوبات و بازیابی عملکرد بهینه سیستم کمک می کند نگهداری و تمیز کردن منظم سیستم های گردش آب برای اطمینان از عملکرد مطلوب، بهره وری انرژی و افزایش طول عمر سیستم ضروری است .

چرا باید از پاک کننده سیستم گردش ّ استفاده کنیم ؟

آب به عنوان بخشی از یک روال تعمیر و نگهداری می تواند به حذف رسوبات، بهبود انتقال حرارت و کاهش خطر خرابی سیستم کمک کند یک پاک کننده می تواند به از بین بردن باکتری ها، قارچ ها و سایر میکروارگانیسم هایی که می توانند در سیستم گردش آب رشد کنند کمک کنید این امر با کاهش خطر آلودگی و جلوگیری از گسترش الودگی های بیماری زا ی موجود در هوا، محیطی سالم تر و ایمن تر را ترویج می کند. محلول سپاهان شیمی رهنورد از خوردگی بدنه خودرو بر اثر ماندگی رسوبات هم جلوگیری می‌کنند.

ضد یخ

آب رادیاتور و ضد یخ موادی هستند که به منظور پیشگیری از آسیب‌های احتمالی به موتور خودرواستفاده می‌شوند :
ضد یخ رادیاتور سپاهان شیمی رهنورد با فرمولاسیون جدید خود از جوش اوردن خودرو شما در فصل تابستان و در فصل زمستان تا-35 درخه سانتی گراد محافظت می کند .این محصول از کف کردن ورسوب کردن داخل سیستم گردش اب جلو گیری کرده وباعث خنک شدن مایع داخل موتور رادیاتورخودرو شما میشود این محلول از داغ شدن بیش از حد موتور خودرو و حرارت موتور خودروشما درفصل تابستان و همچنین از یخ زدن سیستم گردش اب و موتور خودرو
شما در فصل زمستان جلو گیری کرده و در کل باعث بهبود کارکرد خودرو شما میشود

. این محلول کیفیت آب رادیاتور داخل ماشین را افزایش می‌دهد تا در فصول گرم سال، عملکرد سیستم خنک کننده را بهبود دهد. این مایع، محلولی با پایه آب است که از آب مقطر و اتیلن گلیکول تشکیل شده است. حضور این ماده شیمیایی از یخ زدگی مولکول‌های آب جلوگیری می‌کند مهمترین ویژگی های ضدیخ خاصیت ضد خورندگی آن است. این خاصیت ارتباط مستقیم با زمان استفاده از ضدیخ دارد..

.

اهمیت استفاده از ضد یخ ماشین در فصل سرد

در فصل سرد، خطر تشکیل یخ بر روی خودروها بسیار بالاست. یخ زدگی شیشه‌ها، قفل شدن قطعات مهم خودرو و کاهش عملکرد موتور از جمله مشکلاتی هستند که می‌تواند به خسارات جدی و خرابی‌های غیرقابل تعمیر در خودرو منجر شود. استفاده از ضد یخ ماشین با عملکرد سریع، این خطرات را به حداقل می‌رساند و خودرو را در برابر یخ و سرما محافظت می‌کند.


چه زمانی باید ضد یخ را تعویض کرد


شما می‌توان کمی از این ماده را در لیوان ریخت و آن را داخل فریزر قرار داد، اگر مایع یخ زد، باید به فکر تهیه ضد یخ باشید

نکته : اگر ضدیخ بصورت منظم تعویض نشود، خاصیت ضد خورندگی آن از بین می رود و تاثیر منفی بر عمر موتور خودرو و سیستم خنک کننده می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *